میز کارمندی

میز کارمندی

میز کارمندی بر اساس مدل دارای سبکی ساده و کاربردی است. میز کارمندی علاوه بر مدل در ابعاد نیز با انواع میز متفاوت است. هر واحد اداری با توجه به تعداد پرسنل و فضای مورد نیاز به انواع میز احتیاج دارد. آنچه تفاوت در مدل و ابعاد ایجاد می‌نماید دسته شغلی و رده سازمانی است. میز کارمندی پایین ترین دسته میزاداری است که ابعاد آن بطور معمول 60*120 سانتیمتر است.

میز کارمندی علاوه بر ابعاد کوچک دارای محصولات جانبی دکوراسیون اداری نیز می‌باشد. بطور مثال فایلینگ اداری یکی از عناصر جانبی میز اداری است و یا جای کیس برای کارمندانی که از کامپیوتر استفاده می‌کنند. خرید میز کارمندی باید برای کاربری مناسب و متناسب با شرح وظایف کارمندان باشد. از این رو می‌توان گفت میز کارمندی یک پکیج ساده از موارد مورد نیاز در زمان کار است.

میز کارمندی ارگونومیک یک استاندارد بهینه در کیفیت و کارایی است. میز ارگونومیک مبتنی بر افزایش کیفیت در زمان کار بدون هرگونه آسیب دیدگی است. به همین دلیل استاندارد ارگونومیک در میز و صندلی برای افزایش راندمان و همچنین جلوگیری از آسیبهای بدنی در طولانی مدت و میان مدت بسیار اهمیت دارد. خرید میز کارمندی فرآیندی از کشف نیازهای کارمندان و تهیه یک میز استاندارد است. استاندارد میز بطور خاص بر روی ابعاد آن استوار است. در واقع استاندارد ارگونومیک بهترین حالت بدن را متناسب با ابعاد میز تعیین می‌کند.

میز کارمندی علاوه بر استاندارد بودن در تمامی ابعاد کیفی و کمی باید دارای خصیصه ی دیگر نیز باشد. نوع متریال ساخت میز در استفاده طولانی مدت و همچنین استفاده راحت برای کاربران مؤثر است. انواع میز موجود در بازار بطور عمده در سه بخش از لحاظ متریال تقسیم می‌گردند. میز چوبی، میز تمام ام دی اف و میز مدرن اداری سه دسته اصلی در بازار کشور هستند.